Laba diena, gerbiami Saule ir Tomai, Noriu Jums padėkoti už Jūsų  entuziazmą, kuris palengvina Mūsų labai svarbų, bet kitų ne itin vertinamą triūsą. Jūsų sukurta socialinio pedagogo svetainė –fantastiška. Dėkui ir sėkmės. Pagarbiai, Violeta Lagauskienė Vilniaus technologijų mokymo ir reabilitacijos centro socialinė pedagogė.
Ačiū už puikų puslapį, kuriame gausu informacijos.
Jurgita Savickienė
 
 

Sveiki! Džiaugiuosi.  Nuostabi idėja. Padarytas didžiulis darbas. Dabar belieka tikėtis, kad ir patys socialiniai pedagogai prabus, pakils, prabils. Prakalbės pagaliau. Per visą Lietuvą ,,Švietimo naujienos” pažįsta tik tris socialines pedagoges, kurios kartais  parašo. Bet viena iš jų yra Saulė, o kitos informuoja apie įvykusius renginius. Man kartais norisi rėkti, bet gi ne tai, ne apie tai… Kalbėkime apie tai, ką skauda ir tuos, kurie skausmo nejaučia.

Kalbėkimės, nes pradžioje visada yra žodis. O Saulei ir Tomui – kantrybės.

Zina Rimgailienė, „Švietimo naujienų“ redaktorė


Pirmas toks portalas, kuriame galima rasti viską: profesionalias konsultacijas ir pagalbą jos ieškantiems. Interaktyvus ir šiltas internetinis puslapis ir  socialiai jautriems, ir specialistams!

KTU Socialinių mokslų dr. Gintarė Edintaitė  
Labai fainas puslapis!!!!! Tikrai vertingas! Nerealu, Saule! Cia darbas – jega!!! Saunuoliai abu! SAUNUOLIAI! KTU dr.Simona Crisafulli  
Sveikinu su gražiu kūrybiniu užmanymu ir linkiu SĖKMĖS. Pagarbiai, socialinė pedagogė Marija
Mielieji, labai džiaugiuosi, Jūsų pastangomis, kurios pasiteisino 1000 pr. Šis Jūsų puslapis, kaip gaivus gurkšnis dykumos smėlynuose, ypač nepatyrusiems, jauniems specialistams.Ačiū Jums už Jūsų norą dirbti ir skatinti mus savo nepralenkiama energija, nuolatiniu rūpesčiu ir puikia nuotaika. Pagarbiai, Rūta Dovliaš buvusi socialinė pedagogė
Visi atsiliepimai gauti el paštu: info@socped.lt rašykite ir Jūs mielieji..  

Naujienos

Draugaukime

Rėmėjai