Kovo 18 d. 18 val. Whatansu komanda (VšĮ Bundam) kartu su Skaitmeninės etikos centru, VU mokslininkais bei psichologais rengia dviejų valandų trukmės nemokamą atvirą nuotolinį seminarą moksleivių tėvams “Ekranų atskirta karta”. Seminaro metu kalbėsimės apie vaikų vienišumą ir jo pasekmes, pandemijos akivaizdoje praleidžiant vis daugiau laiko prie ekranų, dalinsimės patyrimais, patarimais, įžvalgomis ir rekomendacijomis, kaip padėti vaikams nesijausti vienišiems ekranų atskirtyje.

Renginio programa:
18:00 Įžanga.
18:10 VU mokslininkų projekto “Nuotolinis vaikų ugdymas pandemijos dėl COVID-19 metu: grėsmės ir galimybės ekosisteminiu požiūriu” (Jusienė ir kt., 2020) išvadų pristatymas ir rekomendacijos. Tyrėjos: Vaikų bei paauglių psichologė psichoterapeutė Dr. Rima Breidokienė ir psichologė Edita Baukienė.

18:30 Klausimų-atsakymų laikas.
18:40 Skaitmeninės etikos centro steigėjos Rasos Jauniškienės pranešimas ”Gal mažiau skaudės online?”
18:55 Klausimų-atsakymų laikas.
19:05 Interaktyvus moderatoriaus Mindaugo Vidugirio intarpas.
19:10 Whatansu stovyklų mama Jurga Vidugirienė “Kaip vaikams grąžinti bendravimo džiaugsmą”.
19:25 Klausimų-atsakymų laikas.
19:35 Šeimos ir porų santykių konsultantas, kognityvinės ir elgesio terapijos praktikas Vaidas Arvasevičius “Vaikams kaip niekada reikia tėvų”.
19:50 Klausimų-atsakymų laikas.
20:00 Pabaiga.

Renginį moderuos koučeris Mindaugas Vidugiris

Būtina išankstinė registracija: https://forms.gle/M9e5UBoUUxq5DRaQ7

Mokymai bus transliuojami gyvai ZOOM platformoje, o nuoroda bus atsiųsta į registracijos metu Jūsų nurodytą el. paštą.

Būsime labai dėkingi, jei šia informacija pasidalinsite su kolegomis, ugdymo įstaigomis bei aplinkiniais, kuriems rūpi, kad vaikai būtų laimingi ir saugūs.

www.whatansu.lt