DĖMESIO! Lietuvos socialinių pedagogų sueiga!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Registracijos anketa <PILDYTI>


Spalio 2 – ją švęsime tarptautinę socialinių edukatorių/socialinių pedagogų dieną. Panašu, kad ši šventė nebus linksma daugeliui Lietuvos socialinių pedagogų. Ir nors pasaulio socialiniai edukatoriai džiaugiasi, kad ši specialybė yra geriausia pasaulyje:
Lietuvos socialiniai pedagogai mylėdami savo darbą, gelbėdami kasdien vaikus, realiai padėdami jų šeimoms ir gaudami mažiausius atlyginimus, lyginant su kitais pedagoginiais darbuotojais, iki šiol negali džiaugtis nei pagarba, nei parama iš valdžios institucijų. Todėl minėdami tarptautinę socialinių pedagogų dieną prašome socialinius pedagogus viešinti savo sėkmės atvejus ir realius atlygio už jį pokyčius.

Lietuvos Socialinių Pedagogų Asociacija kviečia atvirą Lietuvos Socialinių pedagogų valdybos posėdį š.m. spalio 10 d., 15 val. , Vilnius, Ševčenkos g. 31. Renkamės Aktų salėje III a. Laukiami visi: dirbantys ir veikiantys vaiko ir šeimos gerovės srityje, ALUMNI, socialiniai partneriai….
Dalinsimės patirtimi, knygomis, kreipsimės į atsakingus darbuotojus, darbotvarkę, kreipimosi tekstus persiųsime. Būtų puiku parodyti savo vienybę ir poziciją. Pasikvieskite kartu atvykti ir save atstovaujančius politikus.
Prašau pasidalinti žinute su kolegomis: žadame, kad netruks nei dalykinių pokalbių, nei sprendimų, nei dovanų.