Dėl Kubuš konferencijos

Sveiki, mieli pedagogai,


Kadangi konferencija neįvyko dėl karantino ir didelio sergančiųjų skaičiaus, norime visiems nuoširdžiai padėkoti už dalyvavimą projekte „Kubuš gamtos mylėtojų klubas“. Labai smagu stebėti nuoširdžias akimirkas iš Jūsų gyvenimo, kuriomis dalinatės savo video, prezentacijose, nuotraukose bei ataskaitose. Labai norėtųsi tas akimirkas parodyti visam pasauliui, kokios kūrybingos, mylinčios ir darbščios esate, mielosios. Matome kiek darbo, kūrybos ir pastangų įdedate kiekviena iš Jūsų. Mes tai labai vertiname ir džiaugiamės, kad kartu su Jūsų darbais kuriame gražesnį, linksmesnį, šviesesnį, švaresnį, pilnavertiškesnį vaikų pasaulį.

Jūs esate tos mylinčios, globojančios rankos ir širdys, kurios kasdien paliečia mažas, žingeidžias, smalsias, atviras vaikų širdeles. Dėkojame Jums, kad atiduodate jiems tai, ką turite savyje gražiausio. Dėkojame, kad būnate ir
mokytojos, ir mamos, ir draugės, ir psichologės, ir kūrėjos mažiesiems net nesibaidote pabūti meškomis.


Esame dėkingi mūsų projekto ištikimoms, kūrybingoms, organizuotoms partnerėms: Saulei Šerėnienei bei Linai Bagdanavičienei, be kurių, šis projektas nepasiektų visų Jūsų, kurios labai prisideda prie šio projekto viešinimo, savo iniciatyva siekia kiekvienai iš Jūsų geresnių sąlygų, organizuoja visus renginius, pasirūpina kviestiniais svečiais, organizuoja kūrybines dirbtuves, kad kiekviena Jūsų būtų pastebėta ir nuolatos gražiu žodžiu atsiliepia apie visus projekto dalyvius, seka ir koordinuoja atliktus darbus, dalinasi Jūsų ruoštais šedevrais ir visa tai daro negailėdamos savo brangaus laiko, tik savo iniciatyvos ir gerų norų vedamos.


Jūsų darbai mus skatina augti, ieškoti naujų projekto partnerių, draugų, kurie galėtų prisidėti prie projekto vystymo ir skleidimo.Praėjusiais metais šis projektas apdovanotas, kaip geriausia aplinkosauginė iniciatyva verslo sektoriuje. Visa tai, tik Jūsų darbo, dalyvavimo ir noro dėka. Jūs atveriate duris sveikesniam, gražesniam pasauliui.
Jei iš savo perspektyvos matote bendradarbiavimo galimybes su kažkuria nepelno siekiančia organizacija, kuri susijusi su sveika gyvensena, su šviesesne pasaulėžiūra, kurie sutiktų jungtis prie projekto ir remti mus savo paslaugomis ar tiesiog kūrybingomis idėjomis ir bendrais projektais, esame atviri Jūsų siūlymams.
Šiais metai prie mūsų iniciatyvos jungiasi Kauno VŠĮ „Plaukimo klubas BANGA“, kurie prisidės edukacine medžiaga naujo leidimo knygelėse bei įsteigs prizus projekto konkursų dalyviams.

 

Dalis Jūsų jau kreipėsi dėl sertifikatų.
Sertifikatai bus visiems išsiųsti paštu per kovo mėnesį, kai surinksime visų Jūsų kontaktinius adresus. Prašau visus dalyvavusius darželius (kurie dar nesikreipė) atsiųsti man savo darželio adresą, pavadinimą, bei dalyvavusių pedagogų pavardes, kad visi sertifikatai pasiektų savo adresatus. Rašykite man: rinkodara@osama.lt

Projektą numatome kartoti ateinančiais mokslo metais. Detalesnė informacija ir registracija naujam projekto etapui bus skelbiama vasaros pabaigoje, rudens pradžioje.

Su geriausiais linkėjimais, gražių dienų ir darbų linkėdama,

 


Sveiki projekto dalyviai,

 

Esame dėkingi visiems už atliktus darbus ir ataskaitas. Projektas bus tęsiamas toliau sekančiame etape nuo rudens ir kas norės galės jungtis. Sekite www.ikimokyklinis.lt, www.socped.lt, www.zelmenelis.lt ir fb profilius ( Kauno l/d “Želmenėlis” ir Lietuvos švietimo pagalbos asociacija)  pavasario sezonui bus konkursas, susijęs su KUBUŠ projektu. Tačiau dėl mažo užsiregistravusių į konferenciją skaičiaus dėl didelio sergamumo, vasario 20 d. Kauno Dainavos progimnazijoje konferencija ATŠAUKIAMA. Sertifikatus po vasario 20 d. gausite suderinę su Asta: rinkodara@osama.lt

 

Iki Naujų susitikimų . Sekite naujienas.

Projekto organizatoriai