KONFERENCIJA DARŽELIAMS- KAI KAS YPATINGO IŠ EDUKATORIAI .LT KOMANDOS

Įgalinančios partnerystės link: Darželio bendruomenės galia.

Kodėl kviečiame Jus dalyvauti šioje konferencijoje?

Neįmanoma nepastebėti, kad nuolatinis kvalifikacijos kėlimas, profesinis tobulėjimas ir asmeninis augimas tapo neatsiejama švietimo bendruomenės gyvenimo dalimi. Tad šiandien sklandžiam pedagogų asmeniniam tobulėjimui yra skiriamas didžiulis dėmesys, tačiau jis nėra vienodai paskirstomas pagal skirtingas ugdymo pakopas. Juk Vaikas savo ugdymosi kelionę pradeda su Jumis, darželyje.

Konferencijai būdingas išskirtinis formatas, kurio dėka kiekvienas pedagogas turės galimybę pats pasirinkti labiausiai jį dominančias temas – bendroji pranešimų sesija ir darbas grupėse su skirtingais lektoriais.


Kuo ši konferencija išskirtinė?

— Bendrojoje pranešimų sesijoje įgausite naujų metodologinių žinių, o grupėse su lektoriais jau gilinsite specifines žinias.

— Bendrosios sesijos metu konferencijos dalyviai klausysis lyderiaujančių mokslininkų pranešimų, kurie atnaujins požiūrį į ugdymą(si) bei įkvėps veikti.

— Išklausę pranešimus ir gavę tvirtą metodologinių žinių bagažą, bursitės į grupes pagal jus asmeniškai dominančias temas, su kuriomis susiduriate kiekvieną dieną, bet aiškiai jaučiate įgūdžių ir žinių trukumą.

— Kartu judėsime link įgalinančios partnerystės sėkmingiems pokyčiams. Šių aktualijų dėka formuosite savo vidinius ir profesinius pokyčius bendruomenės sėkmei kurti.


Kodėl verta dalyvauti konferencijoje?

— Gausite naujausiais tyrimais grindžiamą teorinę medžiagą ir praktinius įrankius, kurie suteiks galimybę paįvairinti kasdienę veiklą su vaikais, tėvais ir kolegomis.

— Kartu su švietimo srities profesionalais rasite atsakymus į jums rūpimus klausimus, kurie padės pagerinti ugdymo procesą.

— Konferencijoje mokysitės efektyviai ir vieningai siekti bendro tikslo – vientiso, kokybiško ir inovatyvaus vaikų ugdymo.

— Turėsite galimybę ne tik susipažinti su kolegomis iš kitų organizacijų, bet ir atrasti bendraminčių ar užmegzti naujus ryšius.

Konferencijos kaina: 18 Eur

Konferencijos vieta: Vytauto Didžiojo universitetas, Didžioji salė, Kaunas

Konferencija skirta: Ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo pedagogams, vadovams, pavaduotojams
Registracija: https://bit.ly/2APVGwP

Programa akredituota Kauno pedagogų kvalifikacijos centre. Dalyviams bus išduodami kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.