KVIETIMAS | „MEDUS: mokytojų etatinio darbo užmokesčio sistema. Daugiau medaus ar deguto?

Gerbiami kolegos,

 

Lietuvos Respublikos Seimo švietimo ir mokslo komiteto opozicinių partijų atstovai, kviečia Jus į viešą diskusiją „MEDUS: mokytojų etatinio darbo užmokesčio sistema. Daugiau medaus ar deguto?“, kuri įvyks 2018 m. balandžio 25 d. 15.00 val., Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos menų salėje.

 

Švietimo ir mokslo ministerijos pristatyta Mokytojų etatinio darbo užmokesčio sistema nėra plačiai išdiskutuota su švietimo bendruomene, todėl kyla daug aktualių klausimų, abejonių, lūkesčių naujos sistemos atžvilgiu. Atsakymus dėl MEDUS būtina rasti siejant su kitais nemažiau svarbiais klausimais – mokyklų tinklo taisyklių bei mokyklų finansavimo modelio pokyčiais.

 

Renginyje dalyvauja Švietimo ir mokslo ministerijos atstovai, Seimo Švietimo ir mokslo komiteto nariai ir kiti švietimo bendruomenės nariai.

Renginį inicijuoja Seimo nariai Mantas Adomėnas, Arūnas Gelūnas, Edmundas Pupinis, Gintaras Steponavičius, Dovilė Šakalienė.

 

Maloniai kviečiame registruotis į renginį užpildant registracijos anketą – https://goo.gl/forms/IYjJs0KYHyyNnr0D3 (vietų skaičius ribotas).

Renginio nuoroda: https://www.facebook.com/events/346897615802941/