Lietuvoje kurtų “Vienaragis.LT” stalo žaidimų informacinė sklaida

Vienaragis.LT“ – Lietuvoje kuriamų stalo žaidimų projektas!

„Vienaragis.LT“ stalo žaidimai – tai smagus edukacinis projektas, apimantis ne tik kokybiškų stalo žaidimų visai šeimai kūrimą, bet ir stalo žaidimų kultūros Lietuvoje puoselėjimą!

„Vienaragis.LT“ komanda edukaciniais tikslais nuolat lankosi Lietuvos darželiuose, mokyklose, dalyvauja edukacinių idėjų mugėse, skatina tėvelius ir ugdymo pedagogus domėtis stalo žaidimais, kaip itin efektyvia neformaliojo ugdymo priemone.

Žaidžiant stalo žaidimus, sėkmingai vystomi tokie vaikų ir suaugusiųjų įgūdžiai, kaip logika, strateginis mąstymas, kooperacija, emocinis intelektas (EQ), darni tarpusavio komunikacija, kūrybiškumas, vaizduotė, naratyviniai įgūdžiai ir daugybė kitų.

Pasak projekto „Vienaragis.LT“ įkūrėjo, stalo žaidimų kūrėjo ir stovyklų vadovo Určio Šulinsko, turinčio penkiolikos metų vaikų stovyklų organizavimo patirtį, stalo žaidimai sukuria galimybę ypač kokybiškam bendravimui:

„Svarbu tai, kad, žaisdami su kitais žmonėmis, kartu patiriame kokią nors situaciją. Tai panašu į bendrą nuotykį ar kelionę. Bendri patyrimai stiprina kartu žaidžiančių šeimos narių, draugų ar pažįstamų ryšius“.

Lietuvoje kuriami stalo žaidimai po truputį sulaukia ir pasaulinio pripažinimo. Šių metų birželį „Vienaragis.LT“ žaidimas „Emojito“ (autorius Urtis Šulinskas) dalyvavo prestižiniuose „Spiel des Jahres“ stalo žaidimų apdovanojimuose Vokietijoje ir buvo pripažintas vienu iš trijų geriausių PASAULIO žaidimų vaikų kategorijoje!

Be stalo žaidimų kūrimo, „Vienaragis.LT“ organizuoja:

  • Edukacinius stalo žaidimų būrelius vaikams;
  • Stalo žaidimų stovyklas;
  • Pramogines/edukacines stalo žaidimų erdves renginiuose mažiems ir didieliems žaidėjams;
  • Žaismingas gimtadienio ir kitas šeimos šventes.

Svetainė: www.vienaragis.lt

Facebook: https://www.facebook.com/Vienaragis.LT/