Puiki tobulėjimo platforma

Dėmesys Pedagogo tobulėjimui!

Pedagogas.lt – tai akredituotų video mokymų platforma, skirta visiems pedagoginį darbą dirbantiems žmonėms. Mes siūlome kelti kvalifikaciją bei tobulinti kompetencijas, nepriklausomai nuo Jūsų buvimo vietos. Tam Jums tereiks kompiuterio ir interneto ryšio.

Šiuolaikiška nuotolinių mokymų forma leis taupyti laiką, nes mokymus žiūrėsite sau patogiu metu, t. y. Jūsų pasirinktą valandą ir minutę. Be to, laiko mokymams galėsite skirti tiek, kiek tuo metu norėsis, nes seminarus galima žiūrėti dalimis. Prisijungę kitą dieną peržiūrą tęsite nuo tos vietos, kurioje ją sustabdėte. Taip pat galėsite atnaujinti žinias, pakartotinai žiūrėdami jau matytus mokymus.

Pedagogas.lt mokymai yra akredituoti. Tai reiškia, kad išklausę mūsų mokymus gausite kvalifikacijos tobulinimą patvirtinantį ir atestacijai tinkantį pažymėjimą. Kaip visa tai vyksta? Procedūra paprasta – peržiūrėję mokymą išsprendžiate testą ir pažymėjimą iš karto parsisiunčiate į savo kompiuterį.

Švietimo įstaigoms ir Pedagogams besirūpinantiems profesiniu tobulėjimu, rekomenduojame įsigyti VIP narystę. Tai patogu, nes narystės laikotarpiu (365 d.) visi įstaigos darbuotojai visus mokymus galės žiūrėti neribotai. Tai galioja tiek esamiems, tiek per šį laikotarpį atsirasiantiems mokymams.

Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite:

Vygintas Eidėnas, +370 672 14437. vygintas@pedagogas.lt arba info@pedagogas.lt