Tradicinis Kauno darželių vaikų kūrybos konkursas – jaunųjų kūrėjų paieška

2014 m. sausio 31 d. į Kauno lopšelį-darželį „Vėrinėlis“ sugužėjo geriausi Kauno ikimokyklinių ugdymo įstaigų skaitovai iš 20-ies Kauno darželių, pakviesti į tradicinį vaikų kūrybos konkursą „ Dedu žodį prie žodelio, ir kuriu eilutes savo“, skirtą paminėti K. Donelaičio 300-osioms gimimo metinėms.

Konkurse dalyvavo ir jaunuosius kūrėjus vertino poetė Zita Gaižauskaitė, kuri atkreipė visų dalyvių dėmesį, jog šie jaunieji talentai, kurie ateityje galbūt taps kūrėjais, visuomet turėtų prisiminti savo pirmąjį eilėraštį. Konkurso dalyvius sveikino Lietuvos švietimo pagalbos asociacijos direktorė Saulė Šerėnienė, sveikindama tokį įspūdingą vaikų norą kurti , dalintis savo gebėjimais su kitais.

Gailė Surgėlaitė (l/d „Žvangutis“) laimėjusi pirmąją vietą, nustebino klausančiuosius K.Donelaičio vaikiškai interpretuotu tekstu, antrosios vietos laureatai Goda Rutavičiūtė ir Dovydas Peseckas (l/d „Gandriukas“), šiuolaikiškai ir teatrališkai papuošė savo eilėmis gimtojo Kauno gatves. Ir trečiosios vietos laureatė Elzė Lukoševičiūtė (Žaliakalnio l/d) vaikiškai žaismingai papuošė savo eilėmis saulytės šviesą ir šilumą.

Konkurso visi dalyviai buvo apdovanoti poetės Z. Gaižauskaitės knygomis bei konkurso mecenatų: Lietuvos švietimo pagalbos asociacijos dovanomis, leidyklos „Šviesa“ šešėlių teatrais bei pasakų knygomis.